Новини CocoaHeads Ukraine
Найголовніші новини iOS / Mac OS котиків
Головний ресурс для будь-яких апдейтів стосовно заходів чи інших новин CocoaHeads Ukraine — наша Facebook сторінка спільноти.
Підписуйся: https://facebook.com/cocoaheadsukraine/
Останні новини щодо CocoaHeads Ukraine заходів
04.07.2020
Саме сьогодні мала відбутись шістнадяца офлайн-зустріч нашої спільноти, але, нажаль, COVID-19 та пов'язані з ним карантинні заборони, не дають змоги нам, організаторам ваших улюблених подій, в повному обсязі надати учасникам те, на що вони завжди очікують: корисний контент та неповторну атмосферу. А ще безопасність.
Саме тому ми були змушені знову перенести зустріч на 17 жовтня, про що сповістили учасників 12 червня у Facebook та у розсилці всім зареєстрованим учасникам.
Станом на сьогодні ми все ще не маємо фінальної відповіді від державних інституцій, чи можна буде проводити івент масштабу CocoaHeads Kyiv офлайн.
Більше того, аналізуючи наявну інформацію з офіційних джерел, ми бачимо, що кількість щоденних випадків зараження COVID-19 не знижується протягом останнього місяця, то ж маємо певні сумніви щодо безпеки здоров'я людей на CocoaHeads Kyiv.

Ми не можемо відмовитись від офлайн-заходів, бо саме вони роблять спільноту єдиною та домопагають розвіртуалізуватися, поділитися досвідом та гарно провести час, и ми дуже сподіваємося, що ви розділяєте наші почуття, та чекаєте зустріч восени.

А поки за вікном спекотне літо, ми увійшли в нову еру total remote working і online-тусовок, ми відновдлюємо лайтові щомісячні Cocoa Friday Online!

Чекайте на новини щодо дати та спікерів.

Будьте здорові та щасливі!
Підпишись на розсилку новин та апдейтів спільноти
і будь у курсі подій